Kurumsal

HAKKIMIZDA

2mmekatronik olarak sektörde yaklaşık 30 yıllık tecrübe ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları her alanda hizmet veriyoruz. CNC makinelerinden enjeksiyon makinelerine kadar daha birçok farklı çalışma prensibine sahip makinelere dair tüm ayrıntıları ile gerekli bakım, onarım, kurlum ve revizyon dahil tüm hizmetleri sağlıyoruz. Yeni alınmış makinelerin kurulum aşamasında ya da var olan makinelere dair aylık, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ve 12 aylık periyodik bakım hizmetleri ile birlikte anlık ortaya çıkan arızalara da müdahale ederek üretimin devamlılığı noktasında tüm gerekli müdahaleleri gerçekleştiriyoruz.

Uzun zaman boyunca kullanılan ve performans düşüklüğü yaşayan makinelere dair son gelişen teknolojiler çerçevesinde müdahale ederek revizyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yapacağımız revizyon işlemleri sayesinde eskiyen ve performansı düşen makinelere yeni bir soluk kazandırarak yeni makine alma ihtiyacınızı daha ekonomik olacak şekilde karşılıyoruz.

Üretim ve montaj hattının ilk kurulum aşamasının önemini bilerek ve üretimin devamlılığı konusunda gerekli özeni göstererek fabrika ve firmaların ihtiyaç duydukları çalışmaları kısa süre içerisinde yerine getiriyoruz. Ayrıca endüstriyel otomasyon sistemlerine de hakim olan tecrübeli çalışanlarımız ile sahip olduğunuz sistemlerin bakım ve onarımları ile kurulum ve revizyon işlemlerine ilişkin teknik bilgiler ile profesyonel bir şekilde yerine getirerek oluşabilecek arızaların minimum seviyede kalması noktasında gerekli tüm özeni gösteriyoruz.

2mmekatronik firmamızın merkezi Manisa olsa da, firmamız başta İzmir olmak üzere tüm Ege bölgesine ve İstanbul, Kocaeli ya da ihtiyaç duyulan diğer il ve bölgelere hizmet verme kapasitesine sahiptir. Uzun vadeli bakım, onarım ve revizyon hizmetleri ile birlikte yeni makine imalat ve revizyon işlemlerini de yerinde gerçekleştiriyor anlık gelişen arızlara kısa süre içersinde müdahale ederek üretim kaybının asgari seviyede kalması için gerekli tüm alt yapıyı oluşturuyoruz. 

Projelerimiz